Hakkımızda

+10 deneyim

Araştırma geliştirme yapan ve teknik çözümler üreten %100 Türk sermayeli yerli çözümler üreten teknoloji firmasıyız. IOT (Internet Of Things) ürünleri, otomasyon, yazılım ve elektronik ürünler üretip satmaktayız. Sayaç okuma ve tarımsal sayaç otomasyonu olmak üzeri kablosuz otomasyon sistemleri geliştirmekte ve AR-GE çalışmaları yapmaktayız.

10 yılı aşan bilgi birikimimizle  Kablosuz Otomasyon Sistemleri, IoT, Sayaç Teknolojileri, Ar-Ge hizmetleri, Akıllı Bina Yönetimleri alanlarında  faaliyet göstermekteyiz. 

Uç noktalardan veri toplama, veri iletişimi, toplanan verilerin görselleştirmesi ve analizi konularında yazılımlar geliştirmekte olup yerli veri toplama cihaz tasarımları gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimizin gelişen teknoloji ile oluşan donanım ihtiyaçlarını karşılıyor ve gelişen zorlukları azaltmaya yardımcı oluyoruz. Yazılımsal ihtiyaçlar için ise gereken zamanı kısaltıyoruz. İnteraktif ve sürekli açık olan iletişim kanallarımız ile teknik destek konusunda ve sorun giderme konusunda müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyoruz.

Misyonumuz

Türkiye ve bölge coğrafyamızda IoT sistemlerin, akıllı sistemlerin oluşturulmasına öncülük etmek ve Telemetri sistemlerinin en stabil şekilde çalışmasını sağlayan firma olmak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin sorunlarına en uygun çözümü bulmak ve en iyi hizmeti sağlamak.

Değerlerimiz

Kablosuz sistemlerin kurulup en iyi şekilde işletilmesini sağlamak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve isteklere en iyi şekilde cevap vermek öncelikli iş anlayışımızdır.

Başa dön